ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
برند روزین
پانسمان پیشرفته
پانسمان های پیشرفته

برند روزین مدیکال

روزین مدیکال Co., Ltd Roosin Medical واقع در کشور چین یکی از شرکت‌های شناخته شده در صنعت تجهیزات پزشکی می‌باشد، که تمرکز اصلی خود را بر توسعه محصولات پانسمان زخم در سطح جهانی قرار داده است. این شرکت در سال 1996 در مساحتی به بزرگی 5 هزار تا 10 هزار مترمربع تأسیس شده است. تعداد کارمندان این شرکت بین 201 تا 500 نفر تخمین زده شده است، که متشکل از بخش تحقیقات، بخش فروش و دیگر بخش‌ها می‌باشد. شرکت روزین توانسته است با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته و استفاده از متخصصین حوزه تجهیزات پزشکی، پانسمان‌های پیشرفته زخم با کیفیت فوق‌العاده مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی تولید کند.

محصولات روزین

از مهم‌ترین محصولات این برند می‌توان به پانسمان فوم، پانسمان جاذب، پانسمان هیدروکلوئید، پانسمان کلسیم آلژینات، پانسمان کلسیم آلژینات نقره‌دار، پانسمان سوختگی و پانسمان گازی Xeroform Petrolatum اشاره نمود.

  • پانسمان کلسیم آلژینات نقره
  • پانسمان فوق جاذب
  • پانسمان فوم
  • پانسمان کلسیم آلژینات ساده
  • پانسمان هیدروکلوئید
  • پانسمان هیدروژل

نمایندگی انحصاری روزین

روزین موفق به کسب گواهینامه‌های ISO13485، FDA و CE شده است. شرکت “بنیان تجارت تجر” به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان اصلی تجهیزات پزشکی در ایران مفتخر است نمایندگی انحصاری پانسمان های پیشرفته روزین را داشته تا از این طریق توانسته باشد کمک شایانی به سلامتی جامعه کرده باشد. در صورت آنکه قصد خرید محصولات روزین را دارید، این شرکت آماده است تا محصولات پانسمان زخم خود را با هزینه مقرون به صرفه در اختیار خریداران محترم قرار دهد. درصورت نیاز به مشاوره در رابطه با محصولات روزین و هم‌چنین قیمت‌های آن‌ها می‌توانید از راه‌های ارتباطی مختلف با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمائید.

برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
تماس با کارشناسان فروش