ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
برند پلی مد

پلی مد

شرکت پلی‌مد Poly Medicure Ltd. به اختصار Polymed شرکتی واقع در هند بوده که در سال 1995 توسط گروهی از مهندسان و فناوران تأسیس گردید. این شرکت در حال حاضر دارای 8 کارخانه در سراسر جهان می‌باشد که 5 مورد آن در هند و سه مورد دیگر در کشورهای مصر، ایتالیا و چین واقع شده‌اند. این شرکت در زمینه توسعه و تولید طیف وسیعی از تجهیزات پزشکی فعالیت دارد. نوآوری، کیفیت و ایمنی سه مشخصه اصلی محصولات شرکت پلی‌مد می‌باشند. از افتخارات این شرکت می‌توان به انتخاب به عنوان بزرگترین صادرکننده تجهیزات پزشکی از هند طی شش سال متوالی اشاره کرد. شرکت پلی‌مد توسط دپارتمان داروسازی وزارت مواد شیمیایی و کودهای شیمیایی دولت هند موفق به کسب عنوان "شرکت تجهیزات پزشکی سال 2018" شده است.

پلی‌مد Poly Medicure Ltd

لوگو پلی‌مد Poly Medicure Ltd

محصولات پلی مد

این شرکت توانسته است بیش از 130 نوع محصول تولید کند که شامل تجهیزات پزشکی در حوزه انکولوژی (سرطان شناسی)، سرم، گوارش و روده، اورولوژی، بیهوشی، مراقبت‌های تنفسی، مراقبت‌های مربوط به بیماری کووید، دیالیز، مدیریت زخم، سیستم‌های جمع‌آوری خون و مدیریت خون می‌باشند.

نمایندگی انحصاری پلی مد

شرکت پلی مد حائز به دریافت گواهینامه‌های ISO 9001 در سال 2015، ISO-13485 در سال 2016 و نشان CE (سازگار با مقررات اتحادیه اروپا) شده است. ما در شرکت “بنیان تجارت تجر” موفق با اخذ نمایندگی انحصاری شرکت پلی‌مد در ایران شده‌ایم تا از این طریق توانسته باشیم گامی بزرگ در جهت تأمین نیازهای بازار تجهیزات پزشکی کشور برداشته باشیم. کیفیت بسیار بالا و قیمت مقرون به صرفه از جمله ویژگی‌های محصولات شرکت پلی‌مد است که توانسته رضایت مصرف‌کنندگان را به همراه داشته باشد. در صورت آنکه قصد خرید محصولات پلی مد را دارید با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
تماس با کارشناسان فروش