تجهیزات پزشکی بنیان تجارت تجر

شرکت بنیان تجارت تجر یکی از شرکت‌های پیشرو و شناخته شده در حوزه واردات و عرضه تجهیزات پزشکی می‌باشد که هسته اولیه آن در سال 1389 شکل گرفت. تدبیر این شرکت در آغاز مسیر برپایه شناسایی نیازهای مشتریان در حوزه تجهیزات پزشکی بنا نهاده شد. در ادامه و به منظور رفع این نیازها، مجموعه‌ای از افراد توانمند و مجرب گرد هم آمدند که نه تنها از دانش، تجربه و تخصص کافی برخوردار هستند، بلکه از ویژگی‌های منحصر به فردی نظیر تعهد، توان، صداقت و مسئولیت‌پذیری نیز بهره می‌برند.

در راستای هدف اصلی خود، شرکت بنیان تجارت تجر تاکنون گام‌های بزرگی در زمینه واردات و عرضه طیف گسترده‌ای از تجهیزات پزشکی برداشته و سعی بر آن بوده که مطابق با استانداردهای روز ملی و بین المللی و در چارچوب قوانین و مقررات اداره کل تجهیزات پزشکی باشند. واردات این شرکت تاکنون انواع مختلفی از تجهیزات پزشکی را شامل شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به تجهیزات و لوازم یک‌بار مصرف پزشکی، تجهیزات جراحی، لوازم و تجهیزات مراقبت در منزل، مدیریت درمان زخم و تجهیزات ارولوژی اشاره کرد.

سابقه درخشان شرکت بنیان تجارت تجر در سال‌های اخیر باعث شده است توجه بسیاری از شرکت‌های مجرب و شناخته شده در سرتاسر جهان که در زمینه تولید تجهیزات پزشکی فعالیت دارند به این شرکت معطوف شود که این امر به همکاری‌های گسترده‌ با آن‌ها منجر شده است. بنیان تجارت تجر همواره می‌کوشد تا تجهیزات پزشکی را از شرکت‌هایی تأمین کند که محصولات آن‌ها از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و مطابق با بالاترین استاندارد جهانی باشند.

تیم ما در بنیان تجارت تجر با بهره‌گیری از کارشناسان و نیروهای خلاق و توانمند همواره می‌کوشد که نیازهای روز هموطنان را در حوزه تجهیزات پزشکی شناسایی و برای رفع آن‌ها راهکارهایی بیندیشد تا از این طریق توانسته باشد خدمت بزرگی به سلامت آن‌ها کرده باشد.

بیش از 12 سال تجربه