تجهیزات پزشکی بنیان تجارت تجر

شرکت بنیان تجارت تجر یکی از شرکت‌های پیشرو و شناخته شده در حوزه واردات و عرضه تجهیزات پزشکی می‌باشد که هسته اولیه آن در سال 1389 شکل گرفت. تدبیر این شرکت در آغاز مسیر برپایه شناسایی نیازهای مشتریان در حوزه تجهیزات پزشکی بنا نهاده شد. در ادامه و به منظور رفع این نیازها، مجموعه‌ای از افراد توانمند و مجرب گرد هم آمدند که نه تنها از دانش، تجربه و تخصص کافی برخوردار هستند، بلکه از ویژگی‌های منحصر به فردی نظیر تعهد، توان، صداقت و مسئولیت‌پذیری نیز بهره می‌برند.

در راستای هدف اصلی خود، شرکت بنیان تجارت تجر تاکنون گام‌های بزرگی در زمینه واردات و عرضه طیف گسترده‌ای از تجهیزات پزشکی برداشته و سعی بر آن بوده که مطابق با استانداردهای روز ملی و بین المللی و در چارچوب قوانین و مقررات اداره کل تجهیزات پزشکی باشند. واردات این شرکت تاکنون انواع مختلفی از تجهیزات پزشکی را شامل شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به تجهیزات و لوازم یک‌بار مصرف پزشکی، تجهیزات جراحی، لوازم و تجهیزات مراقبت در منزل، مدیریت درمان زخم و استومی و تجهیزات ارولوژی اشاره کرد.

سابقه درخشان شرکت بنیان تجارت تجر در سال‌های اخیر باعث شده است توجه بسیاری از شرکت‌های مجرب و شناخته شده در سرتاسر جهان که در زمینه تولید تجهیزات پزشکی فعالیت دارند به این شرکت معطوف شود که این امر به همکاری‌های گسترده‌ با آن‌ها منجر شده است. بنیان تجارت تجر همواره می‌کوشد تا تجهیزات پزشکی را از شرکت‌هایی تأمین کند که محصولات آن‌ها از کیفیت بسیار خوب و قیمت مقرون به صرفه (به جهت رعایت حال بیماران و صنعت درمانی) برخوردار بوده و مطابق با بالاترین استاندارد جهانی باشند.

تیم ما در بنیان تجارت تجر با بهره‌گیری از کارشناسان و نیروهای خلاق و توانمند همواره می‌کوشد که نیازهای روز هموطنان را در حوزه تجهیزات پزشکی شناسایی و برای رفع آن‌ها راهکارهایی بیندیشد تا از این طریق توانسته باشد خدمت بزرگی به سلامت آن‌ها کرده باشد.

بیش از 12 سال تجربه

اعضای هیئت مدیره

امیرحسین شریفی
جناب آقای امیرحسین شریفی فارغ التحصیل رشته MBA Marketing از دانشگاه مدیریت صنعتی می باشند. ایشان از موسسین اصلی شرکت تجر هستند و در حال حاضر با سمت رئیس هیات مدیره فعالیت دارند.
امیر فهیمی
جناب آقای امیر فهیمی از سال 1389 به عنوان عضو رسمی هیئت مدیره مجموعه بنیان تجارت تجر فعالیت می کنند.​

الگوی سازمانی

شریفی
مدیر فروش دپارتمان عمومی

سرکار خانم شریفی از سال 1399 به عنوان کارشناس فروش در گروه شروع به فعالیت کردند و از سال 1400 به عنوان مدیر فروش عمومی در مجموعه فعالیت می نمایند.

ارتباط مستقیم با کارشناس

فربد تندنویس
مدیر فروش کارگروه کالاهای تخصصی و نماینده علمی شرکت

جناب آقای دکتر فربد تندنویس از سال ۱۳۹۹ در کسوت مدیر فروش به مجموعه پیوستند و در سال ۱۴۰۱ به عنوان مدیر فروش کارگروه کالاهای تخصصی و نماینده علمی شرکت شروع به فعالیت کرده اند.

ارتباط مستقیم با کارشناس

محمد مهدی ابوالحسنی
مدیر محصول دپارتمان تخصصی

جناب آقای دکتر محمد مهدی ابوالحسنی فارغ التحصیل دکتری مهندسی پزشکی از دانشگاه پلی تکنیک تهران از سال ۱۳۹۹ به عنوان مدیر محصول کالاهای تخصصی در مجموعه بنیان تجارت تجر فعالیت خود را آغاز کرده اند.

ارتباط مستقیم با کارشناس

فرشته نصیری
کارشناس فروش دپارتمان عمومی

سرکار خانم فرشته نصیری با بیش از ۵ سال سابقه فروش در زمینه تجهیزات پزشکی از سال 1400 به عنوان کارشناس فروش دپارتمان عمومی در مجموعه بنیان تجارت تجر فعالیت خود را آغاز کرده اند.          

ارتباط مستقیم با کارشناس

گلناز پایان
کارشناس فروش دپارتمان عمومی

سرکار خانم گلناز پایان فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار کامپیوتر با بیش از 9 سال سابقه فروش در زمینه تجهیزات پزشکی از سال 1399 به عنوان کارشناس فروش دپارتمان عمومی در مجموعه بنیان تجارت تجر فعالیت خود را آغاز کرده اند.

ارتباط مستقیم با کارشناس

سارا عسگری
مدیر لجستیک

سرکار خانم سارا عسگری فارغ التحصیل کارشناسی مدیریت بازرگانی با بیش از ده سال سابقه فعالیت در زمینه حمل و نقل بین المللی و کشتیرانی می‌باشد.

ارتباط مستقیم از طریق واتساپ

معصومه گوهری
مدیر بازرگانی خارجی

سرکار خانم معصومه گوهری فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع غذایی از دانشگاه سراسری سمنان با بیش از هشت سال سابقه مدیریت بازرگانی در حوزه واردات مواد غذایی، تجهیزات پزشکی و گاز های صنعتی می‌باشد.

ارتباط مستقیم از طریق واتساپ

عطیه وفاجو
مدیر تحقیق و توسعه

سرکار خانم دکتر عطیه وفاجو فارغ التحصیل دکتری نانوبیوتکنولوژی دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیومتریال دانشگاه صنعتی امیرکبیر از سال 1398 در زمینه تحقیق و توسعه و مکاتبات بازرگانی خارجی در مجموعه بنیان تجارت تجر فعالیت خود را آغاز نموده اند.

ارتباط مستقیم از طریق واتساپ